Справжні християни все ще існують

Любий друже, хочу сказати: не дозволяй собі бути обманутим, спостерігаючи за життям тих, кого Господь називає лицемірами. Не спокушайся! Справжнє християнство існує, і справжні християни все ще є!

Вони можуть бути не такими довершеними, як їхній Господь, але в них не можна не помітити прагнення бути схожими на Нього. Вони не миряться з гріхом, в їхньому житті – велике бажання виконувати Його заповіді. Будучи людьми, вони стикаються з такими ж проблемами, як і всі – з хворобами, розчаруваннями, спокусами, печалями і т.д., – але, не дивлячись на будь-які складності, вони готові випити усяку гірку чашу, аби тільки догодити Господу.

Вони – переможці! Вони перемагають світ, перемагають лукавого! Життєві випробування, що зустрічаються їм, лише роблять їхню віру істинною, ціннішою за золото (1-е Петра 1:7). Вони навчилися відмовляти своїй плоті  в її гріховних бажаннях. Навіть тоді, коли хмари й пітьма болю над ними, вони з упевненістю дивляться вперед, тому що твердо знають, що «буває увечорі плач, а радість на ранок!» (Псалом 29:6). Для них не страшні людські насмішки, тому що завжди пам’ятають: Бог здатен перемінити їхній плач на радість, розв’язати жалобу та підперезати їх радістю (Псалом 29:12)! Вони живуть так, як вірять, і як сповідують!

 

(Найти эту публикацию на русском языке можно здесь)


Улюблені читачі, якщо ви благословенні, читаючи цю та інші публікації у моєму блозі, тоді поділіться нею у соцмережах. Таким чином ви надихнете інших та допоможете розповсюджувати Істину Слова Божого та християнські цінності серед більшої кількості людей. Разом ми виконаємо велике доручення Ісуса Христа!

Ви можете підписатися на розсилку по електронній пошті (у правому нижньому кутку екрана введіть свій email і натисніть «подписаться») і таким чином не пропускати жодного нового запису.

Усіх вам Благословінь!

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s